ART / Lithographs / Litograph in colors 10212361
nr 1021 2361
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), 148/200, Omöjlig komposition, sheet: 75 x 56, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 148/200, Omöjlig komposition, bladets mått: 75 x 56, löst blad
800
SEK 500
Monday February 29 2016
at 18:44:28
29/2 00:23:03
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd